Hakkımda

SMF ile başlayan serüven

2006 yılında Tamamen hobi amaçlı SMF ve Mkportal ile başlayan ilk web site serüvenim Joomla ile tanışmam ile beraber Photoshop, HTML ve CSS ile devam etti. Zaman içinde PHP kod okur yazarlığı da oluştu. Temel web teknolojileri konusunda yeterli bilgiye ve tecrübeye sahip olduktan sonra web site trafiğini artırmak için araştırmalara başladığımda ise seo ile tanıştım. Bu konuda kendimi geliştirmek için yerli ve yabancı pek çok kaynaktan faydalandım ve sitemin trafiğini artırmayı başardım. İşte bugün Dijital pazarlama profesyoneli olarak danışanlarıma verdiğim hizmetlerin temelinde SMF isimli bir forum sistemi ve Joomla isimli bir CMS var.

10+ Yıllık Tecrübe

2008 yılından bu yana teknoloji, e-ticaret ve medya sektöründe Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının dijital pazarlama departmanlarında farklı pozisyonlarda çalıştım ve pek çok yerel işletmeye dijital pazarlama danışmanlığı yaptım. Hızlı gelişen ve sektörel dinamikleri çok değişken olan dijital dünyada 10+ yıllık tecrübemi yeni teknolojik gelişmeler ile harmanlayarak işinizi büyütmek için kullanıyorum.

Zaman Makinesi

Zaman öldürmek en pahalı harcamadır. (Balzac)
 • 2008

  SEO Danışmanı

  Freelancer

  Yerel işletmelere Google Seo ve İçerik Yönetimi Hizmeti sunmaya başladım.

 • 2010

  Sosyal Medya Danışmanı

  Freelancer

  Sosyal medya ile işini büyütmek isteyen işletmelere yönelik Sosyal Medya Danışmanlık Hizmeti sunmaya başladım.

 • 2010

  Bir Girişim Hikayesi

  Markanette.com

  En sevilen markaların özel indirim kulübü olmak amacıyla yola çıkan markanette'yi kurdum. Markanette.com ile markaların yaptıkları inovatif işleri takip etme ve pazarlama süreçlerini inceleme fırsatı buldum. Bu oldukça keyifli bir deneyimdi.

 • 2012

  Sosyal Medya Uzmanı

  Çizgi Telekomünikasyon – Natro

  Türkiye'nin en büyük hosting şirketi Natro'da Sosyal Medya Uzmanı olarak çalıştım.

 • 2013

  Bir Girişim Hikayesi

  mplist.net

  Mplist, kişisel müzik listelerinin oluşturulabildiği, favori listelerin paylaşılabildiği ve üyelerin chat yapabildiği bir müzik servisidir. Mplist, sadece 1 yılda 7 bin üyeye ve anlık 500+ kullanıcıya erişti.

 • 2014

  Vatani Görev

  Türk Silahlı Kuvvetleri

 • 2015

  Proje Yöneticisi

  Digibus - Digital Business Development Agency

  Türkiye'nin ilk dijital iş geliştirme ajansı Digibus'ta Proje Yöneticisi olarak çalıştım. Digibus'ta kısa sürede tüm paslarımı atarak sektöre yeniden ‘Merhaba’ dedim!

 • 2015

  Bir Girişim Hikayesi

  superkulis.com

  Başta haber sektörünün dinamiklerini keşfetmek amacıyla deneysel bir site olarak kurulan superkulis.com, yoğun ziyaretçi ilgisi ve reklamveren desteği ile 3 yıl yayın hayatına devam etti.

 • 2015

  Dijital Pazarlama Yöneticisi

  Dörtgen Dış Ticaret

  Dörtgen Dış Ticaret'te B2B ve B2C dijital pazarlama stratejilerinin oluşturulması ve yönetimini üstlendim.

 • 2016

  Dijital Kanallar Yöneticisi

  Dünya Gazetesi

  Profesyonel yaşamıma Türkiye'nin ilk ve tek ekonomi gazetesi olan Dünya Gazetesi'nde Dijital Kanallar Yöneticisi olarak devam ediyorum.

Mutlu Müşteriler