Dijital Pazarlama Danışmanlığı
Dijital pazarlama danışmanlığı ile analizden planlamaya, stratejiden uygulamaya tam hizmet alın. İşinize özel dijital pazarlama stratejileri ile hedefe birlikte ulaşalım!
SEO Danışmanlığı
Arama motorlarındaki görünürlüğünüzü artırmak, diğer bir deyişle arama sonuçlarında daha üst sıralarda listelenmek mi istiyorsunuz? Doğru seo stratejisi ve uygulamalar ile arama motorlarında ‘bulunabilir’ olun.
E-Ticaret Danışmanlığı
E-Ticaret’e yeni başlayacak bir girişimci ya da e-ticaret satışlarını artırmak isteyen bir işletme olabilirsiniz. Size özel profesyonel e-ticaret stratejileri ile e-ticaret danışmanlığı hizmeti veriyorum.
İçerik Pazarlama Danışmanlığı
İşinizi büyütmek için uğraşıyorsunuz, sürekli içerik oluşturuyorsunuz ama sitenize yeterince trafik alamıyor musunuz? Öyleyse içerik pazarlaması danışmanlığı için bana ulaşın.
Dönüşüm Optimizasyonu Danışmanlığı
Sitenize gelen kullanıcılar istediğiniz dönüşümü gerçekleştirmiyor mu? Bu sorunu çözmek için reklam bütçenizi artırmayın. Sorunu tespit edelim ve birlikte çözelim.
Sosyal Medya Danışmanlığı
Potansiyel müşterilerinize ulaşmak için halen geleneksel yöntemleri mi kullanıyorsunuz? Oysa sosyal medya potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için eşsiz fırsatlar sunuyor.

İşinizi Birlikte Büyütelim

Analiz. Planlama. Uygulama. Ölçümleme.Danışmanlık çözümlerimde şirketin ilgili birimleriyle koordinasyon halinde çalışıyorum ve süreç boyunca kurumun bir parçası oluyorum. Beni farklı kılan 10+ yıllık tecrübemi yeni teknolojik gelişmeler ile harmanlayarak daima kendimi geliştiriyor olmam. İşinize sizin kadar değer verip büyütmek için çalışmaya hazırım!
Sedat Deniz
Sedat Deniz
Dijital Pazarlama Profesyoneli
banner-image

Adım Adım Danışmanlık Sürecimiz

Danışmanlık hizmetlerimiz Analiz, Planlama, Uygulama ve Ölçümleme adımlarından oluşmaktadır.
Danışmanlık süreci ‘Analiz’ ile başlıyor. Hizmetin kapsamına göre durum analizi, sektör, rakip, rekabet ve SWOT analizi gibi derin analizler yapılıyor.
Analiz aşamasında elde edilen veriler ışığında e-ticaret strateji planı, dijital pazarlama planı, içerik planı ve sosyal medya planı gibi ‘size özel planlamalar’ yapılıyor.
Planlamaya dahil edilen tüm konular için uygulama haritası çıkarılıyor ve çalışmalar yapılıyor.
Danışmanlık kapsamında yapılan tüm çalışmalar ölçümleniyor ve size raporlanıyor.

Son Yazılar

Dijital dünyada işinizi nasıl büyütürsünüz? Blog yazılarımı takip ederek, basit düzenlemelerle bile daha fazla kişiye ulaşmanız mümkün, takip edin!
Web sitenizi geliştirmenin ve trafiği artırmanın 3 yolu

Web sitenizin yavaş açıldığını, üstelik daha iyi bir tasarıma sahip olabileceğini düşünüyorsunuz ve bunun için tüm siteyi yenilemek

Pazarlamada ‘fiyat’ ve ‘rekabet’ stratejisi

Otomotiv, perakende, lojistik, sigorta… Sektörünüz ne olursa olsun, pazara sunduğunuz ürünler için iyi bir rekabet stratejiniz olmalıdır .

Dijital dünyada kişisel verileri korumak zorlaşıyor

Dijital dünyada özellikle son 10 yılda hayatımıza giren iletişim araçları çok büyük bir bilgi güvenliği sorununu da beraberinde

İşinizi büyütmek mi istiyorsunuz?

Hemen bir toplantı planlayalım ve biraz iş konuşalım!